| MondialuDeEu a întrebat:

big grin

Stie careva cum sa fac ca atunci cand imi trimite o persoana un link pe messenger si cand dau click pe el sa mi-l deschida in GOOGLE CHROME? De obicei cand dau mi se deschide in Mozzila si nu-mi place ca se misca greu...

PS: Eu folosesc google chrome, iar fratele meu mozzila deci. nu pot sa sterg mozzila.

1 răspuns:
| mihaigrecu345 a răspuns:

Trebuie sa setezi ca prestabilit Browserul Google Chrome din Contro Panel -> Add Remove Programs ->Set Acces Programs And defaults