| udrescuf a întrebat:

Daca am facut sun stick bootabil cu windows 10 si adaug nise fisiere care nu au nic-o legatura cu windows-ul nu se va mai crea instalarea?

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

N-are nici o treaba, eu am pus programe si muzica ca sa nu le pierd, ce a scris salontanul e aberant, probabil el tot pe telefon a ramas, de ce nu se intampla asta? Simplu cand iti face instalarea windows are o lista de date care trebuie sa o faca, poti sa ai 3gb de muzica pe stick-ul boot-abil ca nu til atinge nici cu un deget, bafta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu va mai functiona chiar daca este loc liber.