| Andreiiiiiiii3737 a întrebat:

Salut tPu,, dacă am un calculator bun foarte bun de gaming și am un fel de frame dropuri doar în gta 5 sau fivem, de la ce poate fi? Pe gta online nu am gen sunt nu sunt chiar frame dropuri dar se blochează o milisecunda odată la 20 secunde și nu știu de la ce, ajutor va rog

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Procesorul sau memoria (vram/ram) nu fac față nevoilor jocului

| Alexandru_Robert_2002 a răspuns:

Ori ramii( minim 6gb pe placa video si 8gb normal, ori hardu/ssd-ul e pe duca…) ori server-ul nu e bine optimizat