| Deniskovici a întrebat:

Un calculator gaming pana-n 15 milioane(desktop), preferinte:cs 1.6, cs go, GTA V,(fiveM) si de ce nu, 50 frame-uri in fortnite?

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

1500 de lei iei ceva de office. Mai pune inca atat daca vrei sa te joci calumea

| florin926481f a răspuns:

Nu ai prea multe optiuni la banii astia, la 1500 lei era sistemul ala de pe pc garage corvus parca, intra la ei pe site si vezi

| AlinaSardinadincluj a răspuns:

Gtx 1050 3 sau 6 gb, Intel i3, 8gb ram, 500gb hdd.

| FaneTeodor a răspuns:

Nu merita ca îs varza mai bine strângi bani și de 4500 lei iei pc bun