| alextati a întrebat:

Am o problema la mouse, cand il misc pur si simplu merge laguit, intrerupt sa zic asa. In bios merge perfect (am optiunea de mouse in bios) dar cand sunt pur si simplu cu pc ul deschis face asta mereu, am reinstalat si windows degeaba nu stiu ce sa mai fac, ajutor! se intampla si in jocuri sa se mai blocheze si sa am frame dropuri minore, momente in care se blocheaza putin dar este destul de enervant tinand cont ca imi mergea perfect nici nu 2 zile inainte.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bateriile le-ai măsurat? (presupun că e wireless)

| alextati explică (pentru sierra1):

Nu, mouse normal. cred ca e problema de la hard disk ul pc ului. mersi pentru raspuns