| anonim_4396 a întrebat:

Daca bag bani in Bitcoin (aplicația) pot sa ii folosesc fără sa ii joc?
Vreau sa bag 25 lei de pe card in samp și nu merge prin PayPal doar prin Bitcoin... sper ca m-ati înțeles!
Dau funda

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu ce intelegi prin asta. Banuiesc ca o tranzactie de Bitcoin (nu are importanta cat), costa cel putin 100 RON doar tranzactia, adica transferul de Bitcoin dintr-un portmoneu intr-altul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e ăla?

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Spam (escrocherie). Si nu poti cumpara Bitcoin de 25 RON, doar tranzactia in sine costa mai mult decat atat.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Ma refer sa bag aia 25 psf in Bitcoin aplicația și apoi direct in samp dacă înțelegi...

| Sias99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un site real de completat coduri publicitare pentru care tu chiar vei fi platit

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce intelegi prin asta. Banuiesc ca o tranzactie de Bitcoin (nu are importanta cat), costa cel putin 100 RON doar tranzactia, adica transferul de Bitcoin dintr-un portmoneu intr-altul.