| Bit74 a întrebat:

Salut, cum functioneaza treaba cu paypal... mi-am facut cont dar nu am card si am inteles ca merge si fara card dar cum bag bani in contul de paypal? Nu e ca la paysafecard? iti da un pin sau ceva de genu... Si daca merge unde as putea sa gasesc

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, contul de paypal se leaga de un cont bancar, sau poti sa pui bani pe el prin transfer bancar, desi nu cred ca se poate din Romania. Cel mai simplu poti sa pui cu cardul, nu e ca Paysafe. In plus, daca nu ai cont la banca nu o sa poti sa-ti scoti banii.

| Bit74 explică (pentru CuriousStuff):

Eu nu vreau sa scot bani eu vreau sa bag