| Kindal38 a întrebat:

Dacă îmi cumpăr cd gta online (ps4) pentru a-l juca imi trebuie neaparat abonament playstation plus? Sau daca am cd il pot juca fără?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da iti trebuie neaparat PlayStation Plus. Indiferent daca cumperi cod digital sau disc.

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Uite frt eu am gta v story si am o carticica care scrie gta online si un cod.Ce pot face cu acel cod?

| Wr3nch a răspuns (pentru Kindal38):

Probabil ai cumparat editia premium. E un cod care iti da cateva iteme moca in GTA Online.

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Ok.multumesc