| anonimguy3 a întrebat:

Salut TPU! Daca m-ati putea ajuta v-as fi foarte recunascator!
Eu vreau sa imi iau o noua placa video pe care o voi mentiona mai incolo si vreau sa stiu daca e compatibila cu celelate componente din PC:
Proccesor Intel Core i3 3.3 Ghz
Placa de baza H61M-DS2H
Sursa e de 230 de W
Memoria pe ram 4 GB
Placa video Nvidia GeForce GT 220 1 GB (am pus-o sa fie)
Placa video pe care vreau sa mi-o achizitionez este aceasta:
http://www.emag.ro/......EBYNKBBBM/
Daca mi-ati putea spune mai in detaliu v-as fii f recunascator.
PS: vreau macar 5 raspunsuri pentru funda!

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal placavideo pe care vrei sa tio cumperi e compatibila pentru placa ta de baza big grin
Buna placa ca amea ai big grin

bafta!