| anonim_4396 a întrebat:

Daca o sa-mi resetez windows-ul, tot ce am in Disc Local D va ramane?; 3

Răspuns Câştigător
| sebastiannnn a răspuns:

Daca-l resetezi de la inceput ( adica il iei de pe net si instalezi pur si simplu ) va sterge tot ce ai si in c si d si toate hardiscurile pe care le mai ai. fa-ti o salvare sau copiaza-ti tot ce ai pe hardisc si pune pe un dvd.

2 răspunsuri:
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Cand instalezi Windows, ajungi la Partitii... ori il reformatezi de tot ori doar partitia care vrei tu. Cand faci windows si il reformatezi de tot pui cati GB vrei intr-o partitie si cat vrei in alta... Deci faci cum vrei u.

| AlexSnd a răspuns:

Salut,deci bagi cd cu windows, si o sa ajungi la partiti(ex. local disk c, d sau e)acolo stergi decat unde ai instalat windowsul(adica local disk c)si decat acea partitie se va sterge, si tot acolo apesi enter sa instalezi windowsul.te rog fundahappy