| Picu06 a întrebat:

Dau funda
Voi ce ati alege dintre un laptop de gaming si un pc de gaming si de ce?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

FIecare are avantaje si dezavantaje. Eu prefer un laptop pentru mobilitate, e mult mai usor de pus in geanta fata de o unitate plus toate perifericele happy

| TheGentleman a răspuns (pentru Wr3nch):

Dar la laptop nu poți schimba componentele la fel de ușor ca la desktop, iar jocurile sunt din ce în ce mai pretențioase... happy

| Picu06 explică (pentru TheGentleman):

Sa stii ca si eu am aceeasi parere, dar parca e prea multa bataie de cap cu alesul componentelor si daca nu faci tu pc-ul, e greu sa iti alegi unul pentru ca unele au ce nu au altele, altele au totul perfect in afara de un lucru..mna nu stiu ce sa zic. Overall, tot parca e mai misto atunci cand ai un pc, chiar daca nu poti sa il iei dupa tine