| MariusDevil21 a întrebat:

Dc nu imi merge sa montez imaginea de la cod black ops 2 am descarcat vreo 5 jocuri black ops 2 si toate imi fac la fel imi zice failet to mount image i-am dat si cu magicdisc la mount si cu demon tols

3 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Incearca cu power iso daca nu vezi cum faci sa il instalezi cu WINRAR Archiver.

| Zander a răspuns:

Pai, nu imi dau seama ce are. La toate jocurile care le-am instalat(cele cu imagine ISO), am folosit daemon tools lite. Acum am la descarcat Blak Ops 2, iar daca imi merge mie, inseamna ca PC-ul tau nu accepta ceva la joc. Parerea mea. Am sa-ti arat specificatiile PC-ului meu.

| Zander a răspuns:

Am procesor Intel core i3 de 3, 07 GHz(dual core), 4 GB ram, placa video NVIDIA GeForce 8400 GS de 1 GB. Trebuie sa schimb placa cu una mai performanta.