| BlackManJe a întrebat:

Am descarcat de curand GTA Vice City, m-am jucam apoi seara am inchis pc. Cand il aprind si dai sa intru in gta vc zice ca trebuie sa montez imaginea. De ce face tot timpul asa. Mentionez ca am MagicDisc. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Foloseste power iso(consuma putin chiar f putin). Monteaza imaginea jocului iar la setari ii dai automount. Astfel nu va mai trebui sa montezi zi de zi imaginea.
(colectionez funde - ai una? big grin)
Numa bine big grin

3 răspunsuri:
| TheDarkVampire a răspuns:

Trebuie sa ii faci imagine cu Daemon Tools!

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Isteaza-ti DaemonTools si deschide jocul cu el happy.

| voicuphx a răspuns:

Inceraca cu DeamonTools. odata montata imaginea nu o sa iti mai ceara iar.bafta