| anonim_4396 a întrebat:

De cand am dat odata restart la pc (din windows, nu de la buton) nu mai se deschide computerul. Deci pur si simplu cand il pornesc, nu pot face nimic. Face POST-ul dar dupa acea nu se booteaza, nu pot intra in bios, nu pot face flash, nimic. Posibil sa fie ceva de la placa de baza sau ram sau harddisk? Mersi anticipat.
P.S. link catre video: https://www.youtube.com/watch?v=3whRH0algR8
am acolo si specificatiile.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este de la HDD.

| AndreiBarosanul3232 a răspuns:

Cred ca ai o problema cu sursa... Ca asa am patit si eu

| Dgn798 a răspuns:

Probabil de la HDD cum zice Salontanul pentru ca am doua surse si le-am testat pe amândouă si tot acelasi lucru... Sunt 100% sigur ca nu este de la sursa

| Dgn798 a răspuns:

Amandoua*