| ValentinAldea a întrebat:

de cand mi-am pus windows-ul pe 64 biti la toate jocurile si chiar si la mozzila, google chrome, opera etc am diverse erori de genul la lol dupa 3 zile nu se mai deschide si trebuie mereu reinstalat, mozzila dupa cateva zile nu se deschide, trebuie reinstalat si am vrut sa joc overwatch si mereu am problema cu clientul battle.net care mereu daca il reinstalez imi da eroarea "Uh Oh, It looks like your installation files got mangled somehow. Please re-download and reinstall Battle.net. Sorry about that.Credeti ca windows-ul nu a fost bine instalat si trebuie reinstalat, vreau sa precizez ca imi duce PC pe 64 biti fara probleme

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să reinstalezi și restul aplicațiilor tot cu versiunile pentru s.o. cu 64 de biți, altfel apar ici-colo incompatibilități exact asemenea celor descrise de către tine.

| ValentinAldea explică (pentru mihai69):

Ce inseamna s.o?, funda

| mihai69 a răspuns (pentru ValentinAldea):

Simplu: Sistem de Operare. happy