| Dragos12345890 a întrebat:

de cateva zile joc League of Legends si am vrut sa-l instalez din nou si nu am avut instalarea lui asa ca am downloadat-o de pe net a fost totul ok, dar cand porneste instalarea tot apare http://i42.tinypic.com/346sy2d.jpg si ma enerveaza rau! Cine ma poate ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Apasa pe Modify sau repair si daca nu merge, dai remove si dupa aia deschizi fisierul de install din nou si o sa-ti mearga, sau intri in Control Panel si folosesti "Add or Remove Programs" si stergi LoL si dupa aia folosesti install-ul luat de pe net.

| Dragos12345890 explică (pentru AskAlex):

Lti multumesc foarte mult! Acum imi merge, nu mai postati va rog, am dat funda!

1 răspuns: