| yGLLL a întrebat:

De ce cand intru in gta 4 dau start game se incarca la pozele cu jucatorii... si se blocheaza acolo. adica tot imi arata pozele alea ( ruleaza pozele acelea ) Dar nu intra in joc, sa ma joc. Va rog dau funda. Specific la LAPTOP.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate nu indeplinesti cerintele de sistem! Ce configuratie are laptopul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Sergiuuuuu a răspuns (pentru neluL):

Am si eu aceiasi problema ce sa fac?

| ElectrickFunny a răspuns:

Pune specurile la laptop

| Sergiuuuuu a răspuns:

Am si eu aceiasi problema..., ai rezolvato? zi-mi si mie cum? sad