| lologfo a întrebat:

De ce cand reinstalez windows-ul nu imi mere cablu de retea si nici sa instalez driver-ul pentru ca zice ca am niciun cablu bagat si nici LED-urile nu sunt aprinse cand il bag! Plzzz Help

P.S: Am postat de pe telefon deci sa nu sa se trezeasca n00bi sa zica pai si atunci cum ai pus intrebarea

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lologfo explică:

Am rezolvat! Eu am facut windowsul la un prieten...si avea doua intrari de LAN si cand a venit la mine mi-a zis ca are 2 acum mergehappy

| WhiteAndProud14 a răspuns:

Verifica bine cablul, daca nu iti "palpaie" led-ul de pe placa de retea (din spatele pc-ului) inseamna ca nu e conectat cablul in router, sau stiu eu unde...