| Sabo_Alexandru_Robert_1993 a întrebat:

De ce dupa o vreme functioneaza totul perfect si dupa o vreme imi apare pe monitor "no signal" si unitatea merge, si la placa video se aprinde ceva beculet rosu tin sa precizez ca am un
ATI RADEON HD5750 Vapor-x 1gb ddr5. Am verificat si unitatea, nu are praf sau ceva de genu. iar cablurile sunt puse bine. Ce credeti ca are? cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| LiviuBz93 a răspuns:

E de la cablul acela albastru cu 2 rotite una in stanga una in dreapta! ala nu sta bine prins! big grin sigur de acolo este!

4 răspunsuri:
| Sabo_Alexandru_Robert_1993 explică (pentru LiviuBz93):

Doar atata! nu stiu ce sa zic am mai incercat si cu alte cabluri sad poate are ceva placa video da nu stiu ce...

| LiviuBz93 a răspuns (pentru Sabo_Alexandru_Robert_1993):

De la ce ti am spus eu estewinking

| Sabo_Alexandru_Robert_1993 explică (pentru LiviuBz93):

Ai mai patit tu asa ca spui asta ...sti vreau sa stiu exact care e problemawinking

| LiviuBz93 a răspuns:

Am avut dreptate?