| CinevaAnonimă a întrebat:

Cum credeti ca v-ati simti daca prietenii vostri ar citi tot ce intrebati si raspundeti voi pe TPU?

18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Meh, stiu deja

| AFR81 a răspuns:

Aici pe TPU ma comport destul de diferit fata de cum sunt in viata reala. Cred ca prietenii mei ar fi suprinsi si, pe alocuri, amuzati, iar eu cam stanjenit.

| RAY a răspuns:

Cum nu am asa ceva, nu traiesc sa am curiozitatea asta

| Drimmero a răspuns:

II salut si eu daca ma vad! Am rade copios pe aceasta tema ori de cate ori ne-am vedea daca s-ar intampla.

| T0T a răspuns:

În niciun fel. De ce m-aș simți într-un fel? Asta înseamnă că mi-ar fi rușine de mine ceea ce e penibil.

| LoveSleep a răspuns:

Toți prietenii mei îmi știu contul de TPU. Le-am spus de el să mă poată vedea cum mă dau șmecher pe internet.

| OldSoul a răspuns:

Normal, prietenii mei cam stiu ce fel de om sunt deci nu au ce afla nou.

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil m-as simti foarte ciudat, dar oricum cu acest nick name pe care il am, nimeni nu si-ar da seama cine sunt. Mai ales ca aici sunt foarte diferit de cum sunt in viata reala, deci oricum nu si-ar da seama.

| RainmakerX a răspuns:

Nu ari fi mare lucru... stiu deja. happy

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ar creste statistica sinuciderilor de ambele parti.

| UnBroken2016 a răspuns:

FAta de majoritatea maimutelor, prietenul meu cel mai bun ma stie cum sunt, nu l-ar mira cu nimic raspunsurile mele. Asta inseamna sa fie prieten bun, sa te cunoasca cu bune si rele, nu doar ce vrei tu sa arati la altii.

| Dorotheea21 a răspuns:

Mi-au citit multi din anturaj o parte din postari, (iesim mult in Herastrau locuind langa, si intru aici cu telefonul), ei/ele fiind langa mine. Logic, fiindu-mi prieteni, nu au ce, si de ce sa comenteze negativ pentru ca asa cum sunt in realitate, sunt si pe site. O singura data am socat o amica, atunci cand mi-am spus aici preferintele sexuale, chiar daca le stia. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ultima parte mă intrigă laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat. Tu stii cati isi spun tot felul de pacate pe la "D&S", prietena mea nu stia asta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin urmarita si oarecum "nevoita" sa pun intrebari care nu sunt personale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel.
Ca si eu le citesc intrebarile si o parte din raspunsuri.

| GoldandSilver a răspuns:

M-as simti ciudat pentru ca ar afla ceva din mine pe care nu as vrea sa-l spun.

| DANNY1004 a răspuns:

N-ar fi nici o problema, pentru ca nu am nu stiu ce secrete de ascuns fata de ei.