| TonYTzZz a întrebat:

De ce nu merge bine laptopu am instalat windowsu de 2 ori. Merg greu video de pe youtube jocurile.Am:
2gb ram processor AMD turion(tm) 64 x2 mobile technology tl-60(2CPU,s), 2ghz placa video Standard VGA graphics adapter

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Vezi daca ramul este ok, de asemenea asigurate ca racirea functioneaza. Asigurate ca procesorul sa nu aiba temperaturi mari(mai mari de 50-60 grade in idle). Ar fi de ajutor daca ne-ai spune cum se numeste laptopul.

| TonYTzZz explică (pentru RaduHD):

Pai mie imi vede 1800ram din 2000 iar laca video e vga din 1gb ram imi vede 128mb video.Laptopul e Dell mai mult nu gasesc mai uitat i pe spate si nimic. Daca mai ajuta cu ceva Bios Phoenix ROM BIOS PLUS Version 1.0 A11

| OnNo a răspuns:

Ai instalat driverele?