| Mortalcombat a întrebat:

Salut am windows 7 si imi trebuie niste draivere mai ales ala de la placa video petnru ca nu-mi merg jocurile.Am placa video Standard VGA Graphics Adapter.Cine imi poate zice ce draiver imi trebuie dar sa si zica cum sa-l instalez... Funda! Va rog.

3 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Iobit drivers descarca si instaleaza acest program.El va gasi ce drivere sunt lipsa si ti le va instala

| K0sti a răspuns:

Cand o sa stii ce placa video ai, ca vad ca habar nu ai, ceea ce e rusinos, te duci la producator, iti descarci driverele si le instalezi! Mai mult decat simplu!

| Mortalcombat explică:

K0sti am zis ce palca video am asa ca daca vrei sa am ajuti bine daca nu pa.