| Baris123sefu a întrebat:

de ce nu pot pune pe site-ul meu fisiere mai mult de 15mb, am cret site-ul de pe ucoz? dau funda

3 răspunsuri:
| bogddan4you a răspuns:

Sall asa este dela sistemul ucoz doar maxsim 15 mb daca vrei poti pune la mine pe forum iti las adresa de forum si poti pune acolo or ce vrei sau mai poti pune pe http://www.filehost.ro fisiere este legal dar mai sigur este la mine pe forum este in siguranta garantez bogdypovesti.forumhit.ro daca nu poti face ceva pe forum id anonim4you44

| bogddan4you a răspuns:

Nam cont si nici n-am cum sati trimit invitatie dar in legatura cu forumul poti pune doar scris lincuri numele unui clip de pe or ce sait si alte optiuni vezi ca team bagat in lista

| AlexanderSkyyy a răspuns:

Ucoz e varza, incearca 000webhosting.com daca vrei web hosting gratis, poti sa uploadezi maxim 2GB acolo.