| Baris123sefu a întrebat:

am o problema am creat un site pe ucoz.ro,cum pot pune fisiere mai mult de 15mb?

Răspuns Câştigător
| alexolis1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JAO9zzYZfgI
el iti va explica cel mai bine, bft :)

4 răspunsuri:
| alexolis1 a răspuns:

Salut, si eu am un site creat de mine pentru metin2. l-am creat cu ajutorul limbajului HTML. pai, ca sa pui fisiere mari eu stiu ca nu trebuie nimic. Poate nu ai introdus fisierul corect; poate fisierul nu merge introdus; poate nu ai vreun program necesar. ATATA TIMP CAT NU AI MENTIONAT IN INTREBARE:
CUM AI FACUT SITE-UL NU PREA POTI FII AJUTAT. zi cu ce program sau cum ai facut site-ul si poate te pot ajuta eu sau altcineva... happy

| Baris123sefu explică (pentru alexolis1):

Am facut site-ul pe ucoz.ro

| alexolis1 a răspuns:

A scuza-ma, acum am vazut ca ai mentionat. trebuia sa mai citesc odata intrebarea... iti recomand sa faci siteuri cu ajutorul HTML, nu e bine sa fii gazduit de alte siteuri ca iti baga de obicei multe banere si au buguri. scuze din nou ca nu am vazut ca l-ai facut pe ucoz.ro

| Baris123sefu explică (pentru alexolis1):

Cum adica cu ajutorul HTML