| SosetucaDouaPuncteo3 a întrebat:

>Neataa:d< deci ma ajutati va rog? Tot timpul cand intru pe youtube si vreau sa ascult o melodie [mozilla firefox] se blocheaza la si 2 secunde si dupa aia mai canta putin si se blocheaza toata mozilla da de exemplu, daca sunt pe mess messu mergethinking si mai ies din mozilla numai daca astept mult pana isi revine sau cu ctrl+alt+delete...deci ajutati.ma va rog ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andrada122 a răspuns:

Mai stege din programele din calculator deoarece se incarca greu fiind prea multe. Daca nu schimba din mozila alceva.Eu am google chrome. Bafta:*

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Treci pe Google Chrome, nu vei mai avea probleme.

| Rockart a răspuns:

Schimbă browserul. Aceeaşi problemă o am şi eu cu Mozilla şi IE. În schimb Google Chrome şi Opera merg super, nu am nicio treabă cu ele.

| AnaMaria1453 a răspuns:

Poate ai probleme cu virusii, nu ai destula memorie sau poate e prea incarcata reteaua... funda?