| XqZzForYou a întrebat:

happy. De ceva timp in urma ma joc Barn Buddy pe Facebook. Am un elefant african pe un cont de lv 8, si as vrea sa il trimit unui cont mai mare, dar nu merge straight face cand dau la " Farm Items" nu gaseste elefantul... Ma puteti ajuta si pe mine? big grin FUNDA!

2 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Pai nu se poate sa trimiti si farm items inseamna itemele din ferma adica itemele care nu leai pus etc

| XqZzForYou explică (pentru Marshal2118):

Dar cum am putut trimite un porc straight face? si elefantul dc nu merge thinking ca la altii merge...