| gabriel2004o a întrebat:

De curand am decis sa scot pc-ul vechi din pod. Cand l-am deschis imi apar niste dungi multicolore pe tot ecranu

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Este datorită vechimii.

| gabriel2004o explică (pentru Celcestietot):

Nu man nu stiam

| Celcestietot a răspuns (pentru gabriel2004o):

Pai da, dar poate fi si din cauza interferentelor electromagnetice mai ales daca este monitor.

| SomethingFunni a răspuns:

Daca e cumva un monitor greoi cu tub catodic iti recomand sa il arunci la gunoi, e probabil stricat si un hazard de incediu mare.

| gabriel2004o explică (pentru SomethingFunni):

Am folosit televizorul. Are unele momente cand merge dar de scurta durata. Sa incerc sa conectez la alt ceva?