| stefan0123 a întrebat:

De curand mi-am descarcat the Forest si am o problema. Pai cum intru in joc ( in avionu ala ) se blocheaza din prima. L-am sters si l-am instalat iar. sau dati-mi un link de unde sa-l descarc fara euro.
Du funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu ai pc suficient de bun

| stefan0123 explică (pentru TechGuyTpu):

Dar daca mai sterg din programe merge?
Sau ce dau la grafica high, medium, low fastest sau laptop ( eu am calculator )

| TechGuyTpu a răspuns (pentru stefan0123):

Ce crezi ca se intampla daca stergi fisiere? nimic,iti eliberezi spatiu, da grafica la laptop, si tot tot pe low sau off, daca si asa nu merge, nu ai comp bune