| xXElectroXx a întrebat:

de curand mi-am deschis un channel de youtube unde fac let's playuri din diferite jocuri. Si vreau sa ma axez foarte mult pe lucrul asta si nu ma voi lasa. Oricum vine si vacanta de vara am timp lafel si in timpul scolii. (timpul nu este problema) si daca vreti sa ma sustineti puteti apasa butonul SUBSCRIBE si cate un like, comment la video doar daca vreti.
link canal: http://youtube.com/McPixel26
Va multumesc foarte mult, voi da funda celui care consider ca merita!

2 răspunsuri:
| VasyBlueLighT a răspuns:

Da frate meriti,cu minecraft, si daca mai faci si alte let`s playuri cu alte jocuri, vei deveni printre youtuberii mari si ti-am dat subscribe(ca sa nu zici ca te mint si ca nu am dat, numele meu pe youtube e Vasy Bic, dai si tu subscribe daca vrei)happy!

| xXElectroXx explică (pentru VasyBlueLighT):

Mersi de raspuns si de subscribe dar nu iti gasesc canalul... baga id meu de skype: procrafters200 si da-mi acolo linkul