| neluion69 a întrebat:

de curind am descarcat un joc i nu-l pot dezrhiva cu winrar, imi cere o parola la dezarhivare.intrebarea mea este daca il pot dezarhiva cu alt program, chiar daca are parola la winrar? va multumesc anticipat! o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| MisterSTAG a răspuns:

In mod normal astea sunt facaturi.Iti recomand sa te feresti de arhivele care contin pe langa ele un fisier ReadMe.txt(care iti zice sa accesezi un anumit site si pentru a lua parola sa completezi cine stie ce test si sa trimiti mesaj cu telefonul bla bla bla, astea sunt menite sa ia banii oamenilor)winking

1 răspuns:
| Meheツ a răspuns:

Sau poti folosi un bruteforce si sa verifici daca intr-adevar exista o parola