| noname_1435 a întrebat:

Cum pot dezarhiva o arhiva winrar care cere un possword?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ii scrii parola si o dezarhivezi (daca stii parola) Daca nu stii parola poti sa arunci arhiva - cred ca este facuta la misto! odata ce pe site-ul de unde ai descarcat fisierul winrar nu scrie si parola de dezarhivare! sau nu iti este adresat tie acel fisier winrar!

| noname_1435 explică:

Ok mersi la toti de ajutor

| anonimul a răspuns:

Afli care este acea "possword"... apropo se spune passwordtongue

| Marius96 a răspuns:

Simplu ii scrii password-ul daca nu-l stii faci rost de el daca nu poti face rost de el Sterge-l,,,, laughing

| SunShine a răspuns:

Pai "parolele" le pun cei care au creat winrar adica cei care au pus ceva pe winrar au pus o parola

Pa, pa
Miiha