| silviaanca a întrebat:

Nu sunt genul de persoana care sa caute ajutor in astfel de situri dar sunt un pic dezorientata. Acum cateva zile am incercat sa fac dragoste cu un prieten foarte bun de'al meu care pretinde ca ma iubeste si sunt speciala pentru el. Insa in prima faza cand ar fi trebuit sa fiu extrem de excitata eu nu simteam nimic, iar cand a incercat sa ma penetreze ( eu fiind virgina) i-a fost destul de greu pana sa reuseasca. Dupa cateva incercari a reusit, insa m-a durut destul de tare si am renuntat. A continuat seara dupa o pauza de dicutii, ne-am excitat de data asta foarte tare, dar doar atat. ideea e ca de 4 zile nu a mai dat niciun semn de viata.sa ma simt eu vinovata de situatia asta? sa il caut eu? problema e ca in dimineata urmatoare ne-am purtat unul cu altul ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, iar in a doua seara am adormit inainte ca toata lumea sa mearga la somn, iar a doua zi s-a purtat destul de rece cu mine...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu i-a placut ceva de la tine de nu iti mai vorbeste, intreaba-l tu pe el ce are cu tine.

| katy a răspuns:

Probabil asta si-a dorit.nu te mai simti vinovata.asta este s-a intamplat.din greseli se invata data viitoare sa te culci doar cu cel cu care esti impreuna si il iubesti cand sunt sentimente e altceva si cand ai si incredere in persoana de langa tine

| Ирина19 a răspuns:

Vorbeste cu el, trebuie sa aiba un motiv de nu mai vb cu tine, altfel nu ai cum sa afli.

| Tania a răspuns:

Baieti din astia sunt cu gramada.Din pacate situatia asta inseamna ca a profitat de tine.
Unii baieti asa sunt neseriosi.
Pacat ca nu ai avut mai multa grija de tine si acum ai ramas cu ochii in soare.
Ramane sa astepti un baiat serios care sa te merite.

| Nicky29 a răspuns:

E bine ca nu s-a intamplat nimic. Daca e baiat destept te intelege, nu conteaza cine pe cine cauta important este sa se lamureasc aproblema cat mai repede.

| RobertTmroo a răspuns:

Nu te mai simtii vinovata, din ce a ce povestesti tu, nu ai facut nimic rau, ca te-a durut si ca a fost mai greu prima oara..., asta e normal, cu totii am trecut prin ceva asemanator.
Daca el ar fi sau ar fi fost exact asa cum scrii tu mai sus "pretinde ca ma iubeste si sunt speciala pentru el", ei bine atunci ar trebui sa fie intelegator, si in schimbul faptului ca nu te-a cautat de patru zile, ar fi tebuit sa fie alaturi de tine, sa te sustina, sa discutati, pentru ca o relatie adevarata nu inseamna doar "a face dragoste", dar din pacate cred ca el nu stie ce inseamna sa iubesti si sa respecti o persoana.
Ca sa fii tu mai linistita, si dupa cum vezi ca el nu face nimic pentru ca sa se apropie de tine si sa vorbeasca cu tine, poti sa il intrebi tu care e problema..., dar din pacate a cam picat "examenul" de a te mai merita pe tine, nu a dat dovada ca te iubeste si ca esti speciala pentru el, asa cum scrii si tu mai sus.
Totusi a fost prima oara si ar fi trebuit sa fie ceva frumos cu cineva special, dar fiecare dintre noi ne mai inselam din pacate, conteaza ca tu sa vezi cum sta treaba, sa ai incredere in tine, sa iti asculti sufletul si neaparat nu te mai lua dupa tot ce iti spun unii, sa stii faptele, gesturile, comportamentul unui om fata de altul, indiferent ca e amicie, prietenie, iubit..., fac mai mult decat o mie de cuvinte si poti citi mai bine un om dupa ce a ce face, nu dupa ce a ce iti spune.
Bafta in toate si o sa fie bine, ai sa vezi happy!

| ShakeIt a răspuns:

Poate pentru ca asta a fost singurul lucru pe care`l vroia de la tine. Baietii mint mult sa stii...oh go on
a fost un baiat s a taiat pe mana pentru mine ca apoi sa aflu ca a vrut doar sa se culce cu mine, lucru care nu l-a obtinutwinking. Ai grija... tongue
Discuta cu elwinking pune`l sa-ti spuna ce are de gand...

| Pelu_5683 a răspuns:

Sincer, poate a vrut doar asta, sunt o gramada de baieti care urmaresc doar sa profite de pe urma fetelor, sincer tu nu ai nici o vina, e normal sa te doara, e normal sa fie mai dificil putin cu o virgina, daca nu te cauta atunci tu de ce sa il cauti? mi se pare o prostie happy faci sex cu un baiat doar daca simti ceva pentru el happy eu zic sa-l lasi pe el sa faca primul pas :* acum tu stii happy asta e parerea mea. happy Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el. Tu asta ai vrut, doar sa scapi de virginitate sau ai vrut sa ai o relatie cu el?

| silviaanca explică:

Dap. multumesc pentru raspunsuri... Andu, am vrut sa am o relatie cu el. pentru ca ne leaga multe lucuri... de 3 ani nu prea stim ce vrem unu de la celalat. el a fost combinat cu o prietena de-a mea in timp ce eu eram prietena lui cea mai buna. tipa respectiva l-a ranit rau si acum e cam dezorientat rau. oricum m'a lasat rece ce s-a intamplat intre noi. Nu pot zice ca a fost o greseala pentru ca sunt sigura ca acum nu vreau sa mai am nimic cu el. Cum ati spus si voi. nu ma merita!