| Michiō a întrebat:

de mult timp nu pot sa gasesc anumite persoane pe facebook sau prieteni cand vreau sa caut persoana aceia nu o gaseste deloc sau spun altui prieten sa imi dea linkul cu profil si spune pagina inexistenta se poate sa fie o setare la facebook? sau sa fie un bug?

4 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Probabil acele persoane si-au setat ele sa nu apara atunci cand le cauti sau ti-au dat tie block

| Michiō explică (pentru me1oo):

Pai nu are cum pentru ca nu pot sa vad vreo 20 de persoane rude prieteni versiori etc.

| me1oo a răspuns (pentru Michiō):

Si astia sigur au facebook? ce ciudat, sincer chiar nu am idee care-i problema, dar daca vrei numaidecat sa ii ai ca si prieteni vorbeste cu ei si spune-le sa iti dea ei cerere

| Michiō explică (pentru me1oo):

Si nici ei nu ma pot vedea spune la fel pagina inexistenta cand dau link