| StefanVLY a întrebat:

Salut tuturor! Dela un timp incep sa ma plictisesc foarte repede, si mi-am adus aminte, ca mai de mult ma jucam eu un joc cu lor.d of th.e rin.g si puteam sa ma aleg cu cei 3 luptatorii thinking Puteam sa ma schimb cand vroiam cu altul (cel cu sabie, cel cu arc si cel cu topor) va rog frumos daca stitii cum se numeste jocul, si daca se poate downloada depe ptb (pirat. ebay) chiar am nevoie de ajutor. SAU

1 răspuns:
| K0ruptu a răspuns:

Da,desigur Lord of the rings for middle earth 2 http://kickass.to/......58146.html