| TampitulDeLaOpera a întrebat:

.. Cand eram eu mai mic si ma jucam pe calculator aveam un joc de armata (pe undeva prin 2010 parca)... Oricum am incercat sa gasesc jocul pe internet dar nu-i mai stiu nici numele... Singurul lucru pe care mi-l aduc amine este ca la prima misiune veneam Cu un jeep militar si ca puteam alege sa joc cu oricare din echipa... Trebuia sa inaintam prin baze militare si cam atat imi mai aduc aminte. Poate stie cineva numele jocului...V-as fi recunoscator...A da, parca atunci cand incepeam aveam 5 oameni...PARCA

3 răspunsuri:
| Nobunaga a răspuns:

Salut. poate e Delta Force Black hawk down

https://www.youtube.com/watch?v=_cMo_zS8ZPw

| TampitulDeLaOpera explică:

Nu e nici unul dintre astea doua... Avea o grafica destul de faina si nu mai stiu in ce an jucam...

| maddox7 a răspuns:

Nu este cumva delta force land warior