| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 zile, cand pornesc PC-ul, bara de instrumente, iconitele, tot ce am pe desktop, apar foarte intarziat. Adica inainte il porneam, intram pe Userul meu, astept am 3-4 secunde, si apoi aparea tot. Vreau sa va spun ca inainte sa mi-se intample asta, am instalat Advanced System Care Pro. Am "reparat" tot in windows cu acel programel, iar dupa, am dat de beleaua asta. Eu mai am si un antivirus, avast!, am scanat tot, virusii detectati i-a sters, si tot asa greu imi apar. Am dezinstalat si Advanced System Care Pro, pentru ca am crezut ca e asemanator cu antivirusul si sa nu se bata "cap in cap". Ce credeti ca ar trebui sa fac? O reinstalare de Windows? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai instalat versiune cumparata sau,, free''? Daca programul era corupt iti putea distruge registrul. Sfatul meu sa sa folosesti sistem mechanic free, e de incredere si mie chiar mi-a inbunatatit pc-ul.

| heddy10 a răspuns (pentru Wr3nch):

Te referi la ASC nu?