| SKREFI a întrebat:

deci cand vreau sa ma inregistrez pe siteul Pay Safe Card imi trebuie numarul, cand bag numarul zice ca este invalid... (si mai specifica ca numarul trebuie sa aiba un format: +40 711 1234567 si am incercat in toate modurile posibile dar tot nu merge! sad
Deci rezumat: Pe site cand ma inregistrez zice ca numarul meu de telefon este invalid! Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Pei tu ai 11 la nr de telefon

| SKREFI explică (pentru Vladut2000L):

? nu

| Vladut2000L a răspuns (pentru SKREFI):

Pei ai 11 cifre inloc de 10 uite 0711 123 4567 vezi.

| SKREFI explică (pentru Vladut2000L):

Cum putem sa vorbim mai calumea? Poate skype? uite-l pe al meu: razvan1562
VOI DA BLOCK LA ORICINE MA "SUPARA"!

| SKREFI explică:

PS: Sunt pe Telekom (Fostul Cosmote (076))