| Rosca_Silviu_1993 a întrebat:

Azi am luat un telefon Blackview A5, totul mergea cum trebuie. M-am dus la magaziu si am cumparat o cartela, dar cand sa o bag in telefon nu mi-o citea. Am incercat toate modurile posibile dar degeaba tot nu o citeste. Cartela 100% merge am incercat-o si la alt telefon. Ce sa fac ca sa mi-o citeasca?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce drac de telefon mai e si asta? De unde naiba tot apar? Auzi "blackview".

Citeste pe cutie sau in instructiuni la GSM/3G si 4G dupa caz. Vezi ce retele accepta. Daca nu la retur cu el.