| Smecheritzu50 a întrebat:

Deci..nu mai stiu ce sa fac,am o camera web de la Microsoft LifeCam vx-800, si imi face figuri, are microfon integrat.Camera merge perfect dar microfonul deloc..am incercat toate setarile posibile,sound, mixer ..tot...tot si tot nu merge...m-a dus in culmea disperarii.Cine ma poate ajuta, primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Jackster a răspuns:

Stricata din fabrica voiam sa zic, un lucru stricat nu trebuie musai sa nu mearga deloc. Poti considera defect si un lucru care are componente ce nu functioneaza.

2 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Cel mai probabil e stricata, du-o la garantie.

| Smecheritzu50 explică (pentru Jackster):

Stricata nu e, pentru ca, camera merge doar microfonul nu merge...va rog..cine ma poate ajuta...

| Jackster a răspuns (pentru Smecheritzu50):

Stricata din fabrica voiam sa zic, un lucru stricat nu trebuie musai sa nu mearga deloc. Poti considera defect si un lucru care are componente ce nu functioneaza.