| Light7376 a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o pereche de casti cu microfon. Castile merg perfect, dar microfonul nu merge deloc. Ma poate ajuta cineva? (P. S: Am incercat cam totul...de la volumul lui, pana in cele mai mici setari din control panel. Si DA...este bagat in mufa). FUNDA big grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Kultho a răspuns:

Vezi poate e inchis microfonu din buton.La mine unde reglez volumul am si un buton pentru microfon ca sa il inchid cand am nevoie si sa pastrez mufa in PC tot timpul.