| mihaiduru a întrebat:

Doresc si eu un server de metin2 Clasic PvP hostat, lv max 105, sau chiar 99 daca mai exista un astfel de metin, fara modati, fara 6/7, cu aceleasi evolutii ca pe oficial, poate doar armele noi beta sa evolueze si sa se pluseze ca siriusul respectiv posedata, cu staff care sa intretina server-ul si de ce nu... de multa durata!
Caut unul de zile intregi si numai "gunoaie" am gasit straight face Sper sa primesc un metin asa cum doresc si cu ceva playeri sa nu ma bat singur pe acolo...

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Server de asta nu o sa gasesti?
Oricat ai incerca nu o sa gasesti acel server care vrei tu sa zici din descriere?

| mihaiduru explică (pentru Mihail2020):

Off, ma gandeam ca exista, am gasit unul IceBlue, dar majoritatea au arme si armuri beta de pe ItemShop, deci nu am sanse... Am jucat unul asa acuma 5 luni, Shityn2 dar pacat ca s-a inchis straight face

| Mihail2020 a răspuns:

Nu exista.
Se deschide servere de astea dar de scurte durata pentru ca nimeni nu doneaza pe server ca trebuie sa intretii servarul cu donatii.
Putin doneaza iti dai seama ca se inchide daca sunt multe donatii servarul mai sta ON o perioada.