| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, e normal ca incarcatorul de la laptop sa se incinga cand joc jocuri cu el in priza? Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este nromal, fiindca il suprasolicita.

Laptopul NU este construit sa te joci joculete pe el, fiind o unealta foarte scumpa, destinata inginerilor, arhitectilor, economistilor samd... pentru uz profesional, fiind facute special sa poate fi transportat usor de la un birou la altul, sau de acasa la o alta locatie, ca sa prezinti lucrari, machete, proiecte dar NU este indicat copiilor sa se joace pe ele.

Pentru jocuri exista PC-uri, mari, mult mai ieftine si indicate pentru jocuri.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nici o problemă. Măcar scoate bateria dacă e amovibilă