| thebaronn a întrebat:

Am un laptop asus x55s am avut in priza un sistem audio si un desktop era deschis dar deodata a cazut defintiv nu mai porneste nici el nici incarcatorul miroase a petarde in locul unde intra incarcatorul sunt uimit celelalte produse nu au nimic funcitoneaza normal dar laptopul si nici incarcatorul nu mai pornesc deloc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai avut un șoc de tensiune. Garanția NU acoperă defectele astea, deși poți să încerci.
Folosiți prize cu protecție și/sau back-up.

5 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Si eu am un asus! e posibil sa fie de vina bateria. scoate bateria si vezi daca merge. daca nu, mergi cu el la service si vezi e spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai in scurt du-te la magazin si eti unu nou :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drivere pentru x55 ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drivere pentru x55 gasesti pe net e simplu

| Roxu a răspuns:

Mergi la firma de unde l-ai luat si vezi ce se intamplathinking