| George_Bratosin_1999 a întrebat:

.. Este adevarat ca daca imi iau pc respectiv laptop nou dupa o luna trebuie sa schimb windowsul?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu. Daca il iei direct cu sistemul de operare deja instalat, il schimbi cand crezi tu ca ti se misca prost.

| Kevin44 a răspuns:

Nu cred, cand iti iei pc nou, ti se da cu sistem cum ar fi winodws 8.1 si are licenta, sau daca nu are sistem de operare, trebuie sa-i pui tu, n-are cum sa il schimbi daca ai deja windows si licenta

| George_Bratosin_1999 explică:

Pai am vazut ca este trial de 30 de zile