| George_Bratosin_1999 a întrebat:

MI am luat un laptop cu windows 8.1... este bun pt jocuri sau sal schimbb cu 7. am auzit ca dupa o luna trebuie sa schimb windowsul si nu stiu ce sa bag... si ce antivirus sa mi iau de pe net sa fie bun gratis si fll... FUNDA

6 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Windows 8 si 8.1 consuma foarte multe resurse, deci pentru gaming nu este.
Instaleaza Windows 7 Ultimate 64biti(daca ai >4gb ram) sau 32biti (daca ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 e mult mai bun pentru laptop sau calculator.
Windows 8 e facut mai mult pentru tablete, telefoane etc.
In legatura cu antivirusul iti recomand avast happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand windows 7 ultimate

| George_Bratosin_1999 explică:

Da dar avastul de pe net e gratis dar nu e full. in legatura cu windows mersi... deci luna viitoare cand sa schimb zici sa bag windows 7... dar ce windows 7

| anonim_4396 a răspuns (pentru George_Bratosin_1999):

Pai eu am Windows 7 ultimate si e foarte bun ti-l recomand happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru George_Bratosin_1999):

Iti recomand windows 7 Ultimate happy