| matyyyy a întrebat:

Salut tpu..este posibil ca cineva de pe alt pc sa poata sa in dea flood la net..gen sa imi pice netu etc..este posibil?(daca da cum scap de el)

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Da daca ai instalat ceva de la el sau ai vazut o poza/fisier (orice) de la persoana respectiva. daca vrea poate sa iti deschida si cd-rom orice doar daca se pricepe sau are un program

| RaduHD a răspuns (pentru kteichd):

Ma, tu te referi la un keylogger; Oricine poate sa iti dea flood la net folosind doar IP-ul tau, nu are treaba cu nici un fisier.Cum sa scapi de flood? Activeazqa Firewallul si cumpara-ti un antivirus bun.

| kteichd a răspuns (pentru RaduHD):

Da ca ma gandeam ca are antivirus. in ziua de azi ai nevoie de el nu mai e optional

| matyyyy explică:

Eu ma referea la floop ip adica fara sa imi trimita ceva...pur si simplu sa imi dea flood ip de la el de pe pc