| cornelmarius a întrebat:

Este posibil ca din cuza pc sa imi pice netu? Daca da de ce? L a cateva ore2-3 ore pica netul si dupa ce ii dau restart am net. Care este cauza?

1 răspuns:
| ArmY007 a răspuns:

Poate si din cauza la PC placa de retea poate sa fie putin miscata.
Dar stiu si eu cum e... Daca ai prin cablu asigurate ca iti pui cutia de net/ cablu din prima iesire.( uni oameni pun mai multe iesiri la cablu una in dormitor alta in bucatarie si asa mai departe dar tu sa o tragi din prima iesire si asa o sa reduci mult sansa de a pica netul.
Sper ca ai inteles multq bafta