| LuCi82820 a întrebat:

eu joc smackdown vs raw 2010 pe ps2 si vreau sa ajung la wrestlemania cu un superstat pe care l-am creat eu dar nu stiu cum sa trec de meciul cu flacari pe langa ring cu kane ce buton trebuie sa apas ca sa il scot afara pe kane din ring?

2 răspunsuri:
| Valy4567 a răspuns:

Se numeste inferno laughing

trebuie sa il bati bine de tot si cand ajunge acolo jos in coltul drept la 500 grade, il duci langa corzi si apesi un buton(apare pe ecran)nu mai retin

| Darius32465 a răspuns:

Buna! Imi dai si mie link de la PS2 si un tutorial pentru joc?