| Andrei2121 a întrebat:

eu nu am o intrebare am o rugaminte pentru scritpteri de samp daca ar fi dispus sa ma invete si pe mine sa scriptez as fi recunoscator.As vrea sa invat sa adaug masini personale la vanzare adica sa intre un player si sa dea /v buy sa o cumpere,sa adaug factiuni,sa fac mape, am un gm dar sa ma ajute si sa fac un gm cam multe dar daca e dispus contactati-ma la mastergame21 pe messenger

3 răspunsuri:
| Soryc a răspuns:

Eu stiu dar ce ai da in schimb?

| Andrei2121 explică (pentru Soryc):

Frate nu am ce sa dau la schimb eu v-am intrebat daca ma ajuti, am uitat sa mentonez ca nu am bani sa va dau de abia strang bani pentru host

| Andrei2121 explică:

Tot ce pot sa va ofer e owner pe server-ul meu daca ma invatati sa pun masini personale,mape,sa creez factiunii si sa adaug masini factiunilor, si ar mai fi ceva sa pun comenzi factiunii noi de ex:am un gm fara remorcari auto, dar gm-ul e frumos, vreau sa adaug remorcarile, si sa le pun o comanda gen /rcarlock sa deschid masina de langa mine care e parcata neregulamentar