| Iordacheionelmarian a întrebat:

Salut TPU există vreo aplicație pentru android care elimină piste audio? Am un android tv Am înregistrat un serial și are trei piste audio înregistrarea și aș vrea să rămână doar una. Dau FUNDĂ

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu exista nici un program de acest gen! Trebuie sa dezinstalezi tu acel program care mai are incorporat in el un driver audio sau reinstalezi programul respectiv si alegi sa nu se instaleze driverul audio! De exemplu: multe playere au si drivere audio incorporate in programul lor, deci daca sunt instalate mai multe playere in tv dezinstaleaza-le si lasa numai cel care-l folosesti!

| Iordacheionelmarian explică (pentru lpavel):

Tutorial? Îmi poți spune cum? Sa știi ca este vorba de o înregistrare timeshift